تبلیغات

چرا سیم کارت می سوزد؟

۰
سیم کارت تلفن همراه نیز مثل هر وسیله دیگری عمری مفید و محدود دارد .
هر چه با دقت و توجه بیشتری استفاده شود، زمان بیشتر و استانداردتری کارآمد خواهد بود. هر قدر هم با بی توجهی و استفاده و مصرف نادرست همراه باشد، ازعمر مفیدش کم شده و هزینه و وقت تان را بیشتر می گیرد. عمر مفید سیم کارت به نحوه استفاده، نگهداری و حتی میزان مصرف آن بستگی دارد.افزایش میزانروشن یا خاموش بودن تلفن، مقدار و تعداد مکالمه، حتی تعداد پیامک های ارسالی و دریافتی، همه در کاهش عمر سیم کارت اثر دارد .به پیامک های بی حساب وکتابتان توجه بیشتری کنید!
اشتباه بیش از دفعات معلوم، وارد یا Pin) سیم کارت معمولا وقتی می سوزد که صحیح از آن استفاده نکنید. صدمه فیزیکی، وارد کردن پین کد (معروف بهخارج کردن سیم کارت هنگام روشن بودن موبایل، اتصال موقت، نمناکی یا تماس با رطوبت، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، لمس یا آغشتن صفحه طلاییآن به ذرات غبار و چربی از عوامل دیگر خرابی و سوختن سیم کارت به شمار می رود.
سیم کارت هایی که در فضای مرطوب، شرجی، شهرهای نزدیک دریا و در مجاورت حرارت بالا استفاده می شود، زودتر خراب شده و امکان سوختنشان بیشتراست .گوشی غیراستاندارد هم از آنجا که ولتاژها را به مقدار استاندارد یا به درستی به سیم کارت منتقل نمی کند، در سوختن سیم نقشی بسزا دارد.
+ نوشته شده توسط Farshid2020123 در ، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر